300-320 exam detail 2V0 dumps 300-206 senss pdf 70-347 exam questions 98-379 exam guide

Kızlık Zarı Blog

Kızlık Zarı Dikimi – Ankara

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Kızlık zarı dikimi Ankara. Kızlık zarı bozulduktan sonra adet gecikir mi ? kızlık zarı bozulan bayanların vücutlarında değişiklikler olur mu, kalçalarında büyüme, yürüyüşünde değişim mümkün müdür, kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır, kızlık zarı bozulmadan gebe kalına bilir mi ? tam girişli cinsel ilişkide bulunulduğunda kan gelmese bile kızlık zarı bozulmuş kabul edilir mi ? bozulmuş kızlık zarı ile bozulmamış kızlık zarı arasında ne fark vardır, çıplak gözle anlaşılabilir mi ? Tüm bu sorulara yanıt vermeden önce şunu söylemek isterim, kızlık zarını gözünüzde fazla büyütmüyor musunuz ? Vajina girişindeki birkaç milimetreklik mukoza plikasının yırtılması kadın vücudunda neden değişiklik yapsın, dolayısı ile adet gecikmesini kızlık zarı bozulmasına bağlamak alttan ilerleyen bir gebeliğin kürtaj sınırını aşmasına yol açabilir aman dikkat !

Kızlık zarını gözünüzde fazla büyütmeyin derken sakın bekaret olayını küçümsediğimi zannetmeyin. Toplumdaki en güçlü geleneklerden biridir evlenilecek kızın bakire olması. Tabiki yanlış, tabşiki kadınlara haksızlık ama bunun felsefesini tartışırken biryerde evlenenler oluyor ve gerdek gecesinde kanaması olmadığı için ciddi sıkıntılar yaşanıyor, bunu durdurmaya ne kültür nede edebiyat fayda eder. Durum böyle olunca nerdeyse kutsal ilan edilecek değere yükselen kızlık zarı bozulduğunda adet düzeninin bozulup bozulmayacağıda tartışmaya açılır böyle. Kısa bir yanıt olarak alakası yoktur, neden adet gecikmesine yol açsın alt tarafı kızlık zarı bozulması bu, hormon dengesini etkilemez denebilir ama , birçok bayanın ilk defa başına gelmekte olan bakireliğini kaybedilmesi doğal olarak ciddi boyutta bir heyecan ve strese yol açıyor, buna bağlı olarakta sınırlı bir süre adet gecikmesi olabiliyor. Siz yinede her adet gecikmesinde öncelikle gebe olup olmadığınızı netleştirip yolunuza o şekilde devam edin. Gebe olmadığınıza eminseniz büyük ihtimalle evlilik koşuşturması, ilk cinsel ilişki korkuları derken yorgunlukla karışık ortaya stres yapmışsınızdır. 1 haftadan daha uzun bir adet gecikmeniz varsa gebelik ihtimali oldukça artar, ama yoksa adet olana kadar ortalığı boş bırakmayın, haftada 1 idrarda gebelik testi yapmaya devam edin, bu arada adeti geciktiren diğer sebepleride araştırmaktan geri kalmayın, mesela yumurtalıklarınızada kist varsa , polikistik over sendromu iseniz, derin kansızlıkla giden bir sistemik hastalıktan muzdaripseniz, haraketlerinizi kısıtlayacak boyutta bir kalp hastalığınız varsa kızlık zarınız yırtıldıktan sonra başınıza gelen adet gecikmesi bunlara bağlı olabilir.

Kızlık zarının bozulması normal şartlarda adet gecikmesine yol açmaz ama vajinal enfeksiyonların oluşmasını kolaylaştırabilir, kızlık zarının görevi tam bilinmemekle birlikte bakterilere karşı fiziki bir duvar işlevi gördüğü düşünülüyor.

 

Genital estetik ameliyat demek kolayınıza geliyorsa öyle söyleyin, zaten kızlık zarı dikimi operasyonlarında o gruba giriyor, yada tıbbi adı ile himenoplasti deyebilirsiniz, geniş bakış açısı ile birçok bayan burun ve yüz estetiği yaptırabiliyor, sizde vajina estetiği yaptırıyorsunuz arada ne fark var ? utangaç hastalarıma böyle söylüyorum, işin aslı reşit olan herkes bedeninde hayati olmayan organları haricinde değişiklik yaptırma özgürlüğüne sahiptir, hiç kimse sizden kızlık zarı diktirdiğiniz için hesap soramaz, rahat olunuz

Bu gönderiyi paylaş