Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Nedir

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Nedir 4

Kızlık zarı yapısı kişiden kişiye değişir. Kızlık zarının yapısına göre de zar dikimi ya da onarımı operasyonlarında küçük farklılıklar ortaya çıkabilir. Bu durum operasyonun genelini etkilemez. Kızlık zarı dikimi fiyatı operasyonları, kadın doğum uzmanları ve uzman jinekologlar tarafından yapılır. Bazı durumlarda plastik cerrahlarda bu tür operasyonları yapabilir.

 

Zar dikimi ve zar onarımı, operasyonun türüne, operasyonu yapan doktorun uzmanlığına ve becerisine göre değişir. Basit ve kısa süren operasyonlar olmasına rağmen, deneyimli ve uzman olmayan bir doktor tarafından yapıldığında olumsuz sonuçlara yol açabilir.

Operasyonun yapıldığı kliniğinde önemi vardır. Operasyonun yapılacağı kliniğin steril olması gerekir. Tüm bu etkenler bir araya getirildiğinde birçok durumda kızlık zarı tamiri operasyonunun maliyetini belirleyebilir. Kalıcı kızlık zarı operasyonları, geçici kızlık zarı operasyonlarına göre biraz daha pahalı olabilir. Eğer operasyona vajina daraltma işlemi de eklenecekse maliyet artabilir.

Geçici kızlık zarı dikimi ya da onarımı fiyatları biraz daha uygundur. Fiyatların standart olmamasının nedeni, fiyatların kliniklere ve uzmanlara göre değişkenlik göstermesindendir. Geçici ve kalıcı kızlık zarı tamiri operasyonları fiyatlarını medya ya da internet ortamında bulamayabilirsiniz. Bunun nedeni rekabet yasaları gereği fiyatların ancak işlemi yaptıracak olan kişilere açıklanma zorunluluğudur. Operasyonu yaptırmaya karar vermeden önce doktorunuzla fiyat hakkında görüşebilirsiniz.

kızlık zarı dikimini nerede yaptırabilirsiniz?

Kızlık zarı dikimi ya da onarımı yapan birçok klinik bulabilirsiniz. Ancak önemli olan daha öncesinde birçok operasyonu başarı ile gerçekleştirmiş deneyimli bir uzman bulabilmektir. Genel olarak büyük şehirlerde kızlık zarı dikimi operasyonları başarı ile gerçekleştirilir. Alanında uzman kadın doğum uzmanı ya da jinekologları biraz araştırma ile bulunabilir. Ankara ilinde bulunan Op. Dr. Esra Demir Yüzer kliniğinde kızlık zarı dikimi ve tamiri başarı ile yapılıyor. Kızlık zarı dikimi fiyatı birazda bu etkenlere göre değişkenlik gösterir.

Klinikte bugüne kadar yüzlerce kişiye başarılı şekilde operasyonlar yapıldı. Hijyenik bir ortamda gerçekleştirilen operasyonlar hakkında sayfada yer alan iletişim bilgilerini kullanarak, bilgi alabilirsiniz.

Fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgiyi bizzat uzman doktor ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş