Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

KIZLIK ZARI DİKİMİ

Kızlık zarı dikimi yapan klinikler yaptıkları operasyonun tipine, uygulanan anestezi şekline, kızlık zarı yapısına ve genişliğine göre farklı fiyatlar isteyebilir. Kızlık zarı dikimi planlayan kişilerin uygun klinik ve jinekolog seçiminde, operasyonu yapacak jinekologun bilimsel kimliği, konuyla ilgili tecrübesi ve becerisinin yanında hastasına yaklaşımı, duyarlılığı ve psikolojik destek olabilme özelliği de çok önemlidir. Kliniğin sterilizasyon ve hijyenik kurallara uyması ve cerrahi teknik donanıma sahip olması gerekir.

Kızlık zarı dikimi sonrası iletişim kurmaya devam ettiğimiz hastalarımızın hemen hepsi psikolojilerinin tamamen düzeldiğini ve üzerlerindeki toplumsal baskıdan kurtulduklarını ve hayatlarına yeniden başladıklarını ifade etmektedirler. Bu sonuca göre, kızlık zarı dikiminin sadece cerrahi bir işlem olmadığını aynı zamanda kişilerde psikolojik terapi sağladığını da söyleyebiliriz.

Ankara’da kızlık zarı dikimi fiyatları sabit bir endekse bağlı değildir, kızlık zarı diken doktorlar operasyonla ilgili ücretlerine kendileri belirler, genel olarak konuşmak gerekirse geçici kızlık zarı dikimi bu konudaki en ucuz fiyata sahiptir, ama en popüler yöntem yani kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı ise bir miktar daha pahalı olabilir, ayrıca vajina daraltma gibi, labioplasti gibi ilave müdahaleleri de aynı operasyonun içine sığdırmak isterseniz bu da mümkündür fakat zar diktirme fiyatı ufak tefek artışları da göz önüne almanız gerekir, çift kat flep yöntemi gibi daha sofistike plastik operasyonlar fiyat direkt olarak arttıran unsurlardır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir