Kızlık Zarı Dikimi Yenimahalle

Kızlık Zarı Dikimi Yenimahalle 6

Kızlık zarı dikimini nerede yaptıracağım diye sorarsanız, internet üzerindeki operasyon yapan yerlerin sitelerindeki ya da diğer sitelerdeki yapılan yorumlara bakarak, bir fikir sahibi olabilirsiniz.  Kızlık Zarı Dikimi Yenimahalle yıllardan bu yana başarı ile yerine getiren bir yer olarak, operasyon yaptıranların yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

Kızlık Zarı Dikimi Yenimahalle Kullanıcı Yorumları

Kızlık zarı dikiminde hizmet verdiğimiz yerde bizlere gelen ve memnun olarak ayrılan kişilerin yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz. Kızlık Zarı Dikimi Yenimahalle operasyonlarında kişilerin memnuniyeti bizler için önemlidir.

A.Sarı; Zor durumda olduğum için çekinerek geldim. Psikolojim bozuktu. Ancak başarılı bir operasyondan sonra, tüm sıkıntılarımı geride bıraktım.

M.Kerimal; Geçici operasyon yaptırdım. Operasyon başarılı geçti ve ben şimdi evli ve mutluyum. Teşekkür ederim ilgileri için…

R.Muhtar; Operasyondan sonra da epey bir ilgilendiler. Bir ara endişelendim. Ama endişelerimi giderdiler.

S.Meriç; Kalıcı operasyon yaptırdım. Hiçbir şey hakkında bilmeme rağmen, rahat bir operasyon oldu ve ben şimdi sonuçtan çok memnunum.

K.Reza; Bu yere ilk geldiğimde gergindim biraz. Başarılı bir operasyon oldu. Operasyondan sonra küçük bir kabızlık sorunum oldu. Biraz endişelendim, ama gerekli müdahaleyi yaptılar. Kendilerine teşekkür ederim.

N.Kalde; Ben kalıcı yaptırdım herkese tavsiye ederim. 5 sene oldu yaptıralı. Geçen hafta evlendim ve sorunsuz bir gece oldu.

O.Rama; Evlenmeden bir hafta öncesinde yaptırdım ve şimdi çok mutluyuz. Bütün endişelerim geride kaldı.

K.Bala; İlgileri çok güzel operasyon boyunca başımda uzman bir hemşire vardı. İyi ki buraya gelmişim.

R.Kiraz; Arkadaşlar hiç korkmayın, hemen gelin özellikle burasını tavsiye ederim. Bütün endişelerinizi geride bırakıyorsunuz.

L.Mirza; Ben çok zor bir işlem sanıyordum. Çevremden öyle duydum. Ama çok kolaymış, aynı gün işime de devam ettim. Özellikle ilgi çok yüksek düzeydeydi.

S.Öger; Ben geçici yaptırdım, bir de vajina daraltma yaptırdım. İkisi de başarılı şu an çok memnun kaldım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

P.Pars; Çok korkuyordum yaptırmadan önce kafamda milyon tane soru vardı. Şimdi hepsi silinip gitti çok rahatım. Kalıcı olanı tavsiye ederim. Uzun süreli evlilik düşünenler için tabi ki…

Z.Sarıcı; Kapsamlı muayeneden sonra kalıcı operasyona girdim. İlk defa geldiğim için çok korkmuştum. Ancak korktuğum gibi olmadı. Her şey yolunda ve tam gitti. İlgilendikleri için ve başarılarından dolayı, kendilerine çok teşekkür ederim.

U.Nedim; Ben kızlık zarımı aldırdım. İlk gecede sıkıntılı geçti. Aşırı kanamam oldu. Ama şimdi rahatım. Çok ilgilendiler sağ olsunlar. Şimdi çok rahatım.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir