Lazer ile Kızlık Zarı Dikimi Yaptıranların Yorumları

Lazer ile Kızlık Zarı Dikimi Yaptıran Yorumları

Ankara ilindeki gerçekleştirdiğimiz yüzlerce lazerle kızlık zarı dikimi operasyonlarında olumlu geriye dönüşler aldık. Hastalarımızın mutlu olması, bizleri de mutlu etti. Operasyon öncesinde birçok hastamız, kliniğimizi arayarak, işlemin nasıl gerçekleştirildiği hakkında bilgiler edindiler. Hastalarımızın operasyon öncesindeki endişelerini yüksek oranda giderdik. Operasyonlarda kullandığımız ve yurt dışından satın aldığımız son teknoloji lazer cihazı operasyonlardaki başarımıza olumlu katkılar sağladı.

Hasta Yorumları

Kızlık zarı dikimi hakkında hiçbir bilgiye sahip değildim. İnternet üzerinden Esra hocamızın yazılarını okudum. Telefonla ön bilgi aldım ve hocamızın kliniğine gittim. Operasyon oldukça rahat geçti. Özellikle lazer ile yapılmasından dolayı hiçbir kanama ya da ağrı oluşmadı. Artık bütün kaygılarımı, operasyon öncesinde bıraktım. Hocama çok teşekkür ediyorum ilgisinden ve başarısından dolayı. Arzu K.

Esra hocamla tanışmadan önce başka bir klinikte geçici kızlık zarı tamiri yaptırdım. Ancak operasyondan sonra bazı sıkıntılarım oldu ve operasyonun başarılı olmadığını gördüm. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Esra hocamın kliniğine gittim. Kendisi benimle çok ilgilendi. Operasyondan sonra gerçekten de mutlu bir şeklîde ayrıldım. Mutlu bir evlilik yaşamamı Esra hocama borçluyum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Olgun M.

Esra Hanım gerçekten de alanında uzman ve işinde iyi doktorlardan bir tanesi. Hocamla evlilik yıl dönümümüz öncesine tanıştım. Eşimle ben kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmaya karar verdik. Bu işlem lazerle daha kolay yapılıyormuş. Başarılı bir operasyon sonucunda eşimle aynı heyecanı bir kez daha yaşadık. Esra hanıma ilgisinden ve başarısından dolayı çok teşekkür ediyorum. Sıla Y.

Esra hanımla tanıştıktan sonra hayatım birden bire değişti diyebilirim. Esra Hanım beni başarılı bir operasyonla büyük bir yükten kurtardı. Kendisine çok teşekkür ederim. Melissa Ö.

Ben Mersin ilinden Esra hanımın kliniğine geldim. İyi ki gelmişim. Esra hanımı herkese tavsiye ediyorum, kesinlikle işinde en iyisi. Suzan T.

Evlenmeden kısa bir süre önce karar karar düşünüyordum. Bir kaza sonucunda kızlık zarım yırtıldı. Bu durumu ailemde dahil olmak üzere kimseye anlatamadım. Esra hanımı internette gördüm ve kliniğine gittim. Şu anda çok mutluyum. Esra hanıma çok teşekkür ederim. Burcu G.

Hemen Konuş
Merhaba,,Size Nasıl yardımcı Olabiliriz?